Pigias vasarines padangas rasite internetu

Pigias vasarines padangas rasite internetu. Artėjant žieminių padangų keitimo vajui į vasarines, daugelis vairuotojų ieško pigių būdų atsinaujinti. Vieni renkasi fizines parduotuves, o kiti patogesnį ir pigesnį būdą, padangų pirkimą internetu. Kadangi pirkti vasarines padangas yra ne tik pigu, bet ir patogu, galima tvirtinti, kad tai yra geriausias būdas atsinaujinti ir tinkamai pasiruošti vasaros sezonui.

Pigias vasarines padangas rasite internetu

Pigias vasarines padangas rasite internetu

Keista situacija Lietuvoje, kad vis dar atsiranda transporto priemonių savininkų, kurie „perka kainą“. Beepunkt.lt internetinėje parduotuvėje vasarinių padangų prekyba internetu vyksta stengiantis išlaikyti kuo didesnę konkurenciją. Todėl suprantama, kad padangas vasarai Beepunkt.lt specialistai siūlo mažesnėmis kainomis ir tai daroma tik internetu. Tad kokybiškai pasiruošti nuo balandžio mėnesio pirmos dienos startuosiančiam vasaros sezonui galima pigiau. Tereikia vasarines padangas susirasti ir užsisakyti internetu.

Padangų keitimas ir saugumas vasarą

Ne paslaptis, kad dar iki balandžio mėnesio daugelis vairuotojų pradeda žvalgytis vasarinių padangų internete. Ieškantiems padangų pigiau naudinga atminti, kad ne pardavėjai sukelia kainas, bet jų individuali klasė įtakoja kainas. Pavyzdžiui, internetu radus vasarines padangas ekonominės klasės nustebsite jų kainą pamatę apie 45-60 eurų. Tikrai pigios. Tačiau vargu ar tokias padangas montuotumėte SL klasės 2016 metų mersedesui ar net 2010 metų BMW 420 Grand Coupe. Tad akivaizdu, kad perkant vasarines padangas internetu svarbu pasirinkti ir tinkamą padangų gamintojų klase, kuri atitinka konkrečiam Jūsų automobiliui.

Ir atvirkštinis variantas, ekonominės klasės automobiliams niekas neperka Premium ar Super Premium klasės vasarinių padangų. Taip, jų kaina skiriasi keliasdešimt kartų nuo ekonominių, tačiau ir automobiliai valdomi, kurie kainuoja ne 10 000, bet ženkliai brangesni.

Todėl ant kuro bako dangtelio ar vairuotojo vidinių durelių lipduko galima sužinoti tikslias rekomendacijas vasarinėms padangoms, kurios neleis suklysti užsisakant internetu dar prieš balandžio 1 dieną. Ir kadangi Beepunkt.lt neturi išlaidų dėl patalpų nuomos pigios padangos vasarai siūlomos visose klasėse. Svarbu atminti, kad ir internetu vasarinės padangos atitinka visus ES reikalavimus ir jų kokybė nesumažėja nė vienu procentu.

Naudinga atminti, kad sudilus padangai iki 1,6mm protektoriaus gylio jas svarbu atsinaujinti. Pirkti internetu Beepunkt.lt ekspertai rekomenduoja naujas, nes jos tarnaus kokius 5-6 metus, kas taip par leis sutaupyti nemažai lėšų. Jei Jums saugumas yra svarbiausias prioritetas, padangas vasarai rekomenduojama atsinaujinti kai protektoriaus gylis pasiekia 2mm.

PigiosPadangos.lt

About the author