Vasarinės padangos, kurios mažiausiai teršia aplinką

Vasarinės padangos, kurios mažiausiai teršia aplinką. Viena žinomiausių Belgijos organizacijų „Test Achats“, atliekanti įvairiausius tyrimus, kartu su Vokietijos automobilių klubu ADAC atliko aplinkosaugos tyrimą, kurio metu, matavo į aplinką išmesto plastiko mikrodalelių kiekį keliuose.

Vasarinės padangos, kurios mažiausiai teršia aplinką

Vasarinės padangos, kurios mažiausiai teršia aplinką

Vasarinės padangos Beepunkt.lt internetu yra atrenkamos. Jos nėra sandėliuojamos N laiką, todėl aplinkai teršia mažiau. Skaičiai iš tiesų verčiantys susimąstyti – dėl padangų gumos trinties Europos keliuose yra paliekama apie pusė milijono tonų plastiko, kuris kartu su nuotekomis patenka į gruntą ir taip kenkia gamtai. Tokios rūšies plastikas sudaro net trečdalį visos Vokietijos mikroplastiko taršos. Dėl šios priežasties, dauguma visame pasaulyje padangų gamintojų, stengiasi investuoti į inovacijas bei gamybos technologijas, kurių dėka yra gaminamos inovatyvios ekologiškos vasarinės padangos.

Naudinga pasidomėti:

Kietesnis gumos mišinys

Būtent vasarinės padangos yra gaminamos iš kietesnio gumos mišinio. Dėl to palieka žymiai mažesnį plastikinį pėdsaką, lyginant su kitų rūšių padangomis. Nors sukibimo su kelio danga rodikliai yra pakankamai geri, tačiau pats padangų protektorius yra pagamintas taip, kad kuo mažiau dėvėtųsi ir atlaikytų ilgus atstumus. Vienas iš iššūkių – užtikrinti maksimalų saugumą bei stabilumą kelyje. Tačiau tuo pačiu sumažinti greitą padangų dilimą, taip sumažinant plastiko atliekų emisiją į aplinką.

Mažiausiai taršios padangos

Pagal atliktus tyrimus, buvo nustatyta, kad mažiausiai taršios yra Michelin bei Goodyear gaminamos vasarinės padangos. Tuo tarpu labiau taršios yra Continental, Bridgestone ir Pirelli kompanijų gaminamos padangos. Mažiausiai aplinką teršiančios vasarinės padangos yra 185/65 R15 dydžio padangos. Didesnės padangos – 225/40 R18 – daugiau.

Praktinis sprendimas paliekamas vartotojams

Tad jums patiems spręsti ar jums svarbu saugoti aplinką. Galite rinktis iš didžiulės pasiūlos pačių įvairiausių gamintojų ir jų siūlomų gaminių, kurie pasižymi vienomis ar kitomis savybėmis, tuo pačiu ir draugiškumu aplinkai. O jei ieškote kur patogiai įsigyti kokybiškas vasarines padangas internetu, rekomenduojame apsilankyti internetinėje svetainėje Beepunkt.lt, kur surasite puikių variantų patrauklia kaina.

Ieškomos pigiau naujos vasarinės padangos internetu pasiekiamos ranka, vos kelių mygtukų paspaudimo dėka išmaniame įrenginyje.

PigiosPadangos.lt

About the author