Vasarinės

Vasarinės padangos – internetu pigiau. Artėjantis vasaros sezonas transporto priemonių savininkus įpareigoja pasirūpinti sezoninėmis padangomis. Kadangi Lietuvoje vasarinių padangų keitimas skelbiamas nuo balandžio 1 iki 10 dienos, visi auto servisai yra apgulami vairuotojų, norinčių įsigyti bei pasikeisti padangas vasarai.

Vasarinės padangos

vasarinės padangos

 Didesnį vairavimo stažą turintys vairuotojai gali tik patvirtinti, kad vasarinės padangos šiltuoju metų laiku yra nepakeičiamos. Todėl įsigyti padangas šiltam sezonui skuba daugelis transporto priemonių savininkų. Įsigyti padangas norą lemia ne tik vasaros sezono paskelbimas, bet ir saugumas kelyje ir daug kitų kriterijų, kurie lemia apsisprendimą.

  • Kietesnis padangų gumos mišinys;
  • Tarnauja ilgiau;
  • Garantuoja maksimalų sukibimą su kelio danga;
  • Mažesnis pasipriešinimas, kuris mažina kuro sąnaudas;
  • Saugus manevringumas posūkiuose;
  • Saugumo garantija lyjant.

Kaip galima įsitikinti iš pateiktų kriterijų, padangų pirkimo internetu vasarai poreikį lemia ne tai, kad jos siūlomos pigiau. Kiekvienam vairuotojui svarbiausias yra saugumas, todėl šiltu oru geriausias pasirinkimas yra vasarinių padangų komplektas. Tad pradėti paieškas naudinga jau dabar ir nesvarbu, jei kieme spaudžia -5 -10C šaltukas. Būtent žiemą galima vasarines padangas įsigyti internetu šiek tiek pigiau.

Universalios padangos

M+S padangos

Daugelis vairuotojų naudoja universalias padangas, tačiau labai klysta tie, kurie mano jog universalios padangos yra žymimos M+S raidėmis. M+S reiškia, kad padangų temperatūros diapazonas yra platesnis, bet pagrindinė jų reikšmė yra Purvas+Sniegas („Mud+Snow“). Todėl jokiu būdu neteisinga galvoti, kad tokias padangas galima naudoti ir vasaros metu. Ant padangų pridėtas kalnų su snaige ženklas reiškia, kad tokios padangos skirtos važinėti tik žiemą. Todėl apie universalių padangų tinkamumą bei minusus skaitykite skiltyje Universalios padangos.

Rekomendacijos naudojant vasarines padangas

 Kaip jau minėta, vasarinių padangų mišiniai yra orientuoti į vasaros karščius bei aukštesnes temperatūras. Todėl tokių padangų pasirinkimas yra geriausias pasirinkimas kiekvienam automobilio savininkui.

  • Padangos vasarai – ekonomiškas pasirinkimas;
  • Ženkliai saugiau nei universalios;
  • Ilgesnis tarnavimas naudojant tik vasaros sezono metu.

Renkantis vasarines gumas žiemą galima nemažai sutaupyti. Daugelis pardavėjų skelbia įvairius padangų išpardavimus, todėl internetas gali padėti ne tik rasti padangas vasarai, bet jas įsigyti pigiau. Keli šimtai nuo viso padangų komplekto tikrai gali būti didelė paskata pirkti internetu.

Tinkamas padangų pasirinkimas

Jei vasarai skirtas padangas naudojate jau keletą metų, gal būt naudinga pasitikrinti jų protektoriaus gylį. Esanti mažesnis protektoriaus gylis nei 1,6mm yra signalas, kad Jūsų automobilio padangos jau pasiekė kritinę ribą ir jas privaloma keisti. Tai padaryti rekomenduojama ne padangų pardavėjų pageidavimu, bet savo ir kitų eismo dalyvių saugumui. Tinkamas pasiruošimas vasaros sezonui lemia komfortą išnaudojant kiekvieną vasaros dieną savo malonumui.

Vasarinės padangos internetu

Jokia paslaptis, kad padangas vasarai galima įsigyti internetu. Toks Jūsų pasirinkimas leidžia įsigyti padangas pigiau. Pardavėjai nenuomoja patalpų prekybai, todėl padangos mažesne kaina nereiškia, kad jų kokybė yra prastesnė. Tad išsirinkę reikiamą padangų diametrą: R15, R16, R17, R18, pridėkite norimą kiekį ir įkelkite į krepšelį. Vasarinių padangų pirkimas internetu prasidėjo. Belieka tik suvesti savo rekvizitus, pasirinkti pristatymo vietą bei laiką ir apsispręsti dėl apmokėjimo būdo, mokėti pristatymo metu ar iškart, internetinės bankininkystės būdų. Viskas, Jūsų išsirinktos R15, R16, R17, R18 vasarinės padangos jau įsigytos pigiau. Belieka tik sulaukti pardavėjų kurjerio, kuris į Jūsų kiemą pristatys įsigytą padangų komplektą.

Nuo kada keičiamos vasarinės padangos

 Žinant tai, kad vasarinių padangų greičio indeksai šiltuoju metų laiku yra didesni, iš žieminių į vasarai skirtas padangas naudinga pasikeisti nuo balandžio 1 iki 10 dienos arba kai vidutinė lauko temperatūra per parą yra +7C. Vasarines padangos nuo kada – Plačiau. Maksimalus ir oficialus vasaros laikotarpis Lietuvoje yra skelbiamas nuo balandžio 10 ir baigiasi lapkričio 10. Nors padangų keitimas prasideda nuo balandžio ir lapkričio pirmos, pasikeitimui suteikiamas 10 dienų laikotarpis. Todėl kaip sakoma angliškai „Deadline“ yra balandžio ir lapkričio 10 diena.

Pigios padangos